Rodzinny interes: Miłość matki (30)

Rodzinny interes: Miłość matki (30)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Klientka salonu fryzjerskiego jest zdruzgotana faktem, że jej córka związała się ze starszym mężczyzną. W aucie Macieja, zaprzyjaźnionego sprzedawcy sprzętu AGD, mechanicy znajdują podrzucony GPS.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 27 czerwca
jutro
17:00 TV Puls (z napisami)
piątek, 28 czerwca
pojutrze
9:00 TV Puls (z napisami)
piątek, 28 czerwca
pojutrze
16:00 TV Puls (z napisami)

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

Do salonu fryzjerskiego przychodzi 55-letnia Bożena Ledecka. Kobieta jest zdruzgotana faktem, że jej córka Marlena związała się z dużo starszym mężczyzną. W samochodzie Macieja, zaprzyjaźnionego sprzedawcy sprzętu AGD, mechanicy z warsztatu "Majewski i Wrzosek" znajdują GPS trackera. Ktoś, komu zależało na śledzeniu mężczyzny, musiał podrzucić urządzenie. Dariusz Witter spotyka się z wynajętym przez siebie prywatnym detektywem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także