Rodzinny interes (50)

Rodzinny interes (50)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Do salonu "Bella Ella" przychodzi 17-letnia Dominika, dawna sąsiadka Klaudii, której rodzina ma problemy finansowe. Fryzjerka postanawia jej pomóc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wojtek (Marek Krupski) i Ryszard (Ireneusz Dydliński) są przyjaciółmi z dzieciństwa, którzy wychowali się w domu dziecka. Po latach postanowili otworzyć biznes - warsztat samochodowy. Pracuje tu niezawodny duet mechaników - młody Dawid (Patryk Janas) i doświadczony Bronek (Roman Szczeblewski). W sprawy firmy zaangażowana jest też tajemnicza i przebiegła księgowa Viola (Magdalena Modra-Krupska). Do warsztatu nierzadko wpada celebryta Dariusz Witter (Dariusz Kordek), który skrywa pewną tajemnicę. Żony właścicieli warsztatu Ela (Katarzyna Taracińska-Badura) i Jola (Marta Zgutczyńska) wspólnie prowadzą mały, ale cieszący się renomą salon fryzjerski "Bella Ella". Oba zakłady mieszczą się w bliskim sąsiedztwie, przy ulicy Słonecznej.

W tym odcinku

Do salonu "Bella Ella" przychodzi 17-letnia Dominika z przyjaciółką Kamą. Okazuje się, że Klaudia była kiedyś sąsiadką Dominiki. Ojciec dziewczyny zmarł krótko po przeprowadzce, a jej matka nie radzi sobie finansowo. Klaudia postanawia wesprzeć dawną koleżankę. Wojtek z pomocą rodziny rozpoczyna poszukiwania matki. Rysiek odkrywa, że Ela ukrywa przed nim straszną tajemnicę.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także