Rodzinny interes 2 (87)

Rodzinny interes 2 (87)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Do salonu przychodzą zdenerwowane nastolatki Nikola i Aśka. Dziewczyny wyraźnie się śpieszą. Kiedy w salonie pojawia się nauczyciel wychowania fizycznego, Tomasz, Nikola oskarża go o gwałt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków, wspólnie prowadzących warsztat samochodowy i salon kosmetyczny. Podczas serii nie zabraknie mechaników - Dawida (Patryk Janas) i Bronka (Roman Szczeblewski), księgowej Violi (Magdalena Modra-Krupska) i kosmetyczki Klaudii (Andrea Lassota).

W tym odcinku

Do salonu "Bella Ella" przychodzą dwie zdenerwowane nastolatki, Nikola i Aśka. Dziewczyny wyraźnie się śpieszą. Fryzjerki odkrywają, że na szyi Nikoli widnieją siniaki i otarcia, jednak nastolatka zapewnia, że powstały one w wyniku upadku ze schodów. Kiedy w salonie pojawia się nauczyciel wychowania fizycznego, Tomasz, przerażona dziewczyna oskarża go o gwałt. W wyniku rozmowy z nastolatkami w winę mężczyzny zaczyna wierzyć także jego żona, germanistka Aneta. Jedynie Klaudia nie do końca jest przekonana, że Nikola padła ofiarą napaści seksualnej. Mechanicy z warsztatu "Majewski i Wrzosek" próbują namówić swoje klientki, Agatę i Kamilę, aby wyjaśniły, dlaczego sprawiają wrażenie, jakby przed kimś uciekały. Sytuację komplikuje pojawienie się Adriana, który podaje się za męża Agaty.

Występują (pokaż wszystkich)