Rodzinny interes 2 (86)

Rodzinny interes 2 (86)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Mechanicy zostają oskarżeni o nierzetelne wykonanie usługi. Marek twierdzi, że przez nich spowodował wypadek. Ciotka Jadwiga zaczyna interesować się kartami tarota. Wróżba ją rozczarowuje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków, wspólnie prowadzących warsztat samochodowy i salon kosmetyczny. Podczas serii nie zabraknie mechaników - Dawida (Patryk Janas) i Bronka (Roman Szczeblewski), księgowej Violi (Magdalena Modra-Krupska) i kosmetyczki Klaudii (Andrea Lassota).

W tym odcinku

Mechanicy z warsztatu "Majewski i Wrzosek" zostają oskarżeni o nierzetelne wykonanie usługi. Zarzuty te stawia Marek, który twierdzi, że przez to spowodował wypadek. Lokalne media występują przeciwko Dawidowi i Dariuszowi Witterowi, przez co warsztat traci kolejnych klientów. Wojtek i Ela próbują udowodnić, że mechanicy nie są winni zdarzeniu. Ciotka Jadwiga tymczasem zaczyna interesować się kartami tarota. Próbuje poznać przyszłość klientów i swoją własną. Jednak wróżba ją rozczarowuje. Podczas kłótni z Sebastianem Viola lekceważy oponenta. Mirella odkrywa faktyczny obiekt uczuć Dawida.

Występują (pokaż wszystkich)