Rodzinny interes 2 (84)

Rodzinny interes 2 (84)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Do warsztatu przyjeżdża na okresowy przegląd auta biznesmen Marcin wraz ze swoją ukochaną Mileną. Okazuje się, że klient jest rozwodnikiem i chce, by kobieta poznała jego półtoraroczną córeczkę Hanię.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków, wspólnie prowadzących warsztat samochodowy i salon kosmetyczny. Podczas serii nie zabraknie mechaników - Dawida (Patryk Janas) i Bronka (Roman Szczeblewski), księgowej Violi (Magdalena Modra-Krupska) i kosmetyczki Klaudii (Andrea Lassota).

W tym odcinku

Do warsztatu Majewskiego i Wrzoska przyjeżdża na okresowy przegląd auta biznesmen Marcin wraz ze swoją ukochaną Mileną. Okazuje się, że Marcin jest rozwodnikiem i chce, by kobieta poznała jego półtoraroczną córeczkę Hanię. Wkrótce też wyznaje Milenie miłość. Tego samego dnia urywa z nią kontakt. Kobieta jest oszołomiona. Tymczasem do salonu "Bella Ella" przychodzi matka Klaudii i informuje ją o chorobie ojca. Prosi dziewczynę, by została dawcą szpiku. Wojtek i Viola zbliżają się do siebie coraz bardziej. Ku zaskoczeniu wszystkich córka Violi po raz kolejny znika bez śladu.

Występują (pokaż wszystkich)