Rodzinny interes 2 (83)

Rodzinny interes 2 (83)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:W salonie zjawia się młody Błażej, który chce przefarbować jasne włosy na czarno. Od tego zależy awans mężczyzny. Fryzjerki postanawiają wprowadzić w salonie nakaz segregacji śmieci.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków, wspólnie prowadzących warsztat samochodowy i salon kosmetyczny. Podczas serii nie zabraknie mechaników - Dawida (Patryk Janas) i Bronka (Roman Szczeblewski), księgowej Violi (Magdalena Modra-Krupska) i kosmetyczki Klaudii (Andrea Lassota).

W tym odcinku

W salonie zjawia się młody Błażej, który chce przefarbować swoje jasne włosy na czarno. To szefowa, Aldona, kazała mu tak postąpić. Od tego zależy awans mężczyzny. Okazuje się, że to dopiero początek szalonych pomysłów Aldony. Fryzjerki postanawiają wprowadzić w salonie nakaz segregacji śmieci. Do warsztatu przyjeżdża Natalia, która twierdzi, że jest miłośniczką oldtimerów. Zachwycona, podziwia stare samochody i wypytuje o nie. Mechanicy z pomocą Violi w końcu się jej pozbywają. Kobieta chce się zemścić. Bartek jest coraz bardziej zafascynowany Violą. Bożena wreszcie odzyskuje swoje wspomnienia.

Występują (pokaż wszystkich)