Rodzinny interes 2 (81)

Rodzinny interes 2 (81)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:W salonie zjawia się zdenerwowana Marta. Jadwiga dowiaduje się, że klientka przygotowuje się do ślubu eksmęża Filipa. Do warsztatu trafia laweta z zepsutym autem. Bronek sądzi, że samochód ukradziono.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków, wspólnie prowadzących warsztat samochodowy i salon kosmetyczny. Podczas serii nie zabraknie mechaników - Dawida (Patryk Janas) i Bronka (Roman Szczeblewski), księgowej Violi (Magdalena Modra-Krupska) i kosmetyczki Klaudii (Andrea Lassota).

W tym odcinku

W salonie fryzjerskim zjawia się zdenerwowana Marta. Jadwiga dowiaduje się, że klientka przygotowuje się do ślubu swojego eksmęża Filipa. Na uroczystości ma się zjawić z jedenastoletnią córką. Jednak stan zdrowia dziewczynki pozostawia wiele do życzenia, a Izabella twierdzi, że to wina obecnej partnerki Filipa. Do warsztatu trafia laweta z zepsutym autem. Właściciel pojazdu zdaje się nie wiedzieć nic na jego temat. Bronek sądzi, że samochód ukradziono. Wieczorem przygotowuje dla Dawida i Ewy uroczystą kolację, ale nieproszony gość psuje atmosferę.

Występują (pokaż wszystkich)