Rodzinny interes 2 (79)

Rodzinny interes 2 (79)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Marek Krupski, Ireneusz Dydliński, Katarzyna Taracińska-Badura, Marta Zgutczyńska
W skrócie:Po wyjściu z 'Bella Ella' Elwira odkrywa, że ktoś porwał wózek z jej córeczką, którą pozostawiła na dworze na czas umawiania wizyty. Fryzjerki nalegają, aby zgłosiła sprawę na policję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne perypetie dwóch rodzin - Majewskich i Wrzosków, wspólnie prowadzących warsztat samochodowy i salon kosmetyczny. Podczas serii nie zabraknie mechaników - Dawida (Patryk Janas) i Bronka (Roman Szczeblewski), księgowej Violi (Magdalena Modra-Krupska) i kosmetyczki Klaudii (Andrea Lassota).

W tym odcinku

Po wyjściu z salonu "Bella Ella" Elwira odkrywa, że ktoś porwał wózek z jej trzymiesięczną córeczką, którą pozostawiła na dworze na czas umawiania wizyty. Fryzjerki nalegają, aby zgłosiła sprawę na policję, ale Elwira twierdzi, że wie, kto stoi za porwaniem, i wraz z mężem odnajdzie dziecko. Do warsztatu Majewskiego i Wrzoska przybywa Danuta. Prosi mechaników o naciągnięcie linki hamulcowej, ponieważ diagnosta w stacji kontroli pojazdów odmówił jej pomocy. Wojtek znajduje kolejny pretekst, by nie wyjeżdżać na weekend z Jolą. Bożena wspiera ich w zażegnaniu małżeńskiego kryzysu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także