Riviera (9/10)

(Riviera: OEil pour oeil)

serial kryminalny Wielka Brytania 2017   od 16 lat
Występują:Julia Stiles, Lena Olin, Adrian Lester, Iwan Rheon
Reżyseria:Paul Walker
W skrócie:Chcąc chronić swoją rodzinę, Georgina wkracza na drogę, z której nie ma już odwrotu. Tymczasem Delormesowi udaje się odkryć tożsamość swojego przeciwnika. Teraz musi stanąć z nim do walki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o miliarderach, którzy prowadzą skomplikowane pod względem moralnym życie na Lazurowym Wybrzeżu i wplątani są w poplątane relacje. W centrum tego wszystkiego znajduje się Georgina Clios (Julia Stiles), dziewczyna z amerykańskiego Midwestu. Wiedzie dostatnie życie u boku miliardera Constantine'a (Anthony LaPaglia). Niestety, sielanka kończy się po zaledwie roku małżeństwa. Constantine ginie bowiem w tajemniczym wybuchu, do którego doszło na jachcie rosyjskiego oligarchy i handlarza bronią. Georgina rozpoczyna śledztwo na własną rękę, w trakcie którego odkrywa mroczne sekrety męża.

W tym odcinku

Chcąc chronić swoją rodzinę, Georgina wkracza na drogę, z której nie ma już odwrotu. Tymczasem Delormesowi udaje się odkryć tożsamość swojego przeciwnika. Teraz nie cofnie się przed niczym, aby stanąć z nim do walki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także