Riviera (5/10)

Riviera (5/10)

6.9/10

(Riviera: Elena)

serial kryminalny Francja/Wielka Brytania 2017   od 16 lat
Występują:Julia Stiles, Lena Olin, Adrian Lester, Iwan Rheon
Reżyseria:Hans Herbots
W skrócie:Fundacja Clios organizuje przyjęcie. Zdesperowana Georgina, która kontynuuje śledztwo w sprawie śmierci męża, liczy, że zjawi się na nim poszukiwana przez nią osoba i będzie mogła ją w końcu schwytać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o miliarderach, którzy prowadzą skomplikowane pod względem moralnym życie na Lazurowym Wybrzeżu i wplątani są w poplątane relacje. W centrum tego wszystkiego znajduje się Georgina Clios (Julia Stiles), dziewczyna z amerykańskiego Midwestu. Wiedzie dostatnie życie u boku miliardera Constantine'a (Anthony LaPaglia). Niestety, sielanka kończy się po zaledwie roku małżeństwa. Constantine ginie bowiem w tajemniczym wybuchu, do którego doszło na jachcie rosyjskiego oligarchy i handlarza bronią. Georgina rozpoczyna śledztwo na własną rękę, w trakcie którego odkrywa mroczne sekrety męża.

W tym odcinku

Fundacja Clios organizuje uroczyste przyjęcie. Zdesperowana Georgina, która kontynuuje śledztwo w sprawie śmierci męża, liczy, że zjawi się na nim poszukiwana przez nią osoba i będzie mogła ją w końcu schwytać. Plany wdowy krzyżuje jednak przybycie nieproszonego gościa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)