Rezydencja (16)

Rezydencja (16)

4.9/10
telenowela Polska 2011   od 12 lat
Występują:Anna Cieślak, Jan Wieczorkowski, Grażyna Szapołowska, Jerzy Zelnik
Reżyseria:Maciej Dejczer
W skrócie:Łukasz ma pretensje do żony o brak opieki nad chorym dzieckiem. Marek dowiaduje się, że wieść o przejęciu przez firmę lokalnej gazety, by uciszyć dziennikarkę, rozeszła się wśród inwestorów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Losy zamożnej rodziny Podhoreckich, w których życiu nagle pojawia się tajemnicza nieznajoma. Ojciec Jan jest właścicielem holdingu. Mieszka razem z żoną Urszulą i 18-letnią córką Marysią. Ma także dwóch synów, Marka i Łukasza.

W tym odcinku

Łukasz ma pretensje do żony, że nie zajmuje się chorym dzieckiem, tylko zostawia je pod opieką niani. Marek dowiaduje się, że wieść o przejęciu przez firmę Podhoreckich lokalnej gazety, aby uciszyć dziennikarkę, rozeszła się wśród inwestorów. Jeden z nich chce się wycofać. Radzi bratu, aby poinformował o tym fakcie ojca. Julia przypadkiem znajduje projekty Jagody. Proponuje jej spółkę. Jan dowiaduje się od syna o przejęciu "Naszych spraw" przez Łukasza. Prezes jest wzburzony, gdy poznaje powody działania młodego Podhoreckiego, który chciał w ten sposób zablokować artykuł o niepomyślnej treści.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także