Rezydenci 2: Nocne koszmary (6)

Rezydenci 2: Nocne koszmary (6)

(The Resident 2: Nightmares)

serial obyczajowy USA 2018   od 12 lat
Występują:Bruce Greenwood, Emily VanCamp, Glenn Morshower, Malcolm-Jamal Warner
Reżyseria:David Crabtree
W skrócie:Halloween w szpitalu okazuje się upiorne. Conrad ma zdiagnozować kobietę, która cierpi z powodu nocnych lęków. Nicoletta panikuje z powodu decyzji o zaproszeniu siostry na imprezę u Miny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalszy ciąg perypetii personelu Chastain Park Memorial Hospital. W drugiej serii Doktor Hawkins, ponownie nawiąże romans z pielęgniarką Nicolettą Nevins i oboje zmierzą się z nierozwiązanymi problemami z przeszłości. Ojciec Conrada, Marshall Winthrop obejmie stanowisko prezesa rady nadzorczej szpitala i wejdzie w konflikt z nowo mianowanym dyrektorem generalnym - doktorem Randolphem Bellem. Doktor Mina Okafor będzie kontynuowała pracę ze swoim mentorem, doktorem AJ Austinem. Niezwykłe umiejętności nowego chirurga ortopedycznego, doktor Kitt Voss znacząco wpłyną na Miny i jej wizję dalszej kariery.

W tym odcinku

Halloween w szpitalu Chastain okazuje się upiorne. Conradowi zostaje powierzone zdiagnozowanie młodej kobiety, która cierpi z powodu nocnych lęków. Tymczasem Devon przeżywa swoje pierwsze Halloween na oddziale ratunkowym. Nicoletta panikuje z powodu decyzji o zaproszeniu swojej od niedawna trzeźwej siostry na imprezę organizowaną przez Minę. Bell znajduje interesujący sposób na wykorzystanie swojej nowej asystentki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także