Rewir (18/20)

Rewir (18/20)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2017   od 12 lat
Występują:Kacper Krupski, Grzegorz Ciągardlak, Daria Brudnias, Olga Pęczak
W skrócie:Policjanci otrzymują wezwanie w sprawie włamania do mieszkania. Okazuje się, że złodziej nie ukradł żadnych cennych rzeczy. Przeszukując dom, śledczy natrafiają na tajemniczy pendrive.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kulisy pracy stróżów prawa z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej we Wrocławiu. Kamera towarzyszy dwóm policyjnym patrolom w czasie ich codziennych interwencji. To oni jako pierwsi docierają na miejsce zbrodni, włamań, wypadków czy rodzinnych awantur. Wszystkie historie oparte są na prawdziwych wydarzeniach, odnotowanych w kronikach policyjnych Wrocławia. Serial należy do tzw. paradokumentów, które są najchętniej oglądanymi formatami telewizyjnymi w Polsce. W produkcji występują m.in. Kacper Krupski, aktor kojarzony z serialami "Barwy szczęścia" i "Malanowski & Partnerzy" oraz Grzegorz Ciągardlak, którego można oglądać w serialu "Ucho prezesa".

W tym odcinku

Policjanci otrzymują wezwanie w sprawie włamania do mieszkania. Co dziwne, złodziej nie ukradł żadnych cennych rzeczy. Przeszukując dom, śledczy natrafiają na tajemniczy pendrive, który właśnie był celem przestępcy. Wychodzi także na jaw, że złodziej działał na zlecenie osoby z bliskiego otoczenia ofiary. Druga załoga analizuje sprawę tajemniczej kradzieży. Domniemana ofiara twierdzi, że nowo poznany mężczyzna uśpił ją i okradł. Trop wiedzie do koleżanki kobiety. Wkrótce śledztwo zmienia kierunek, gdy policjanci znajdują nieprzytomną przyjaciółkę ofiary...

Występują (pokaż wszystkich)