Revolution 2 (3)

Revolution 2 (3)

6.5/10

(Revolution 2: Love Story)

serial SF USA 2013   od 12 lat
Występują:Billy Burke, Tracy Spiridakos, Giancarlo Esposito, Zak Orth
W skrócie:Rachel próbuje uratować Milesa i uciekać z chorą żoną Współplemieńca. Neville i Jason zostają zaatakowani przez uchodźców. Charlie i Adam sprzeczają się na temat tego, co zrobić z Monroem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców postapokaliptycznego świata. Przed piętnastoma laty doszło do katastrofy, w wyniku której zniszczeniu uległy wszystkie źródła energii. Na Ziemi zapanował chaos, upadły rządy. Pozbawiona energii elektrycznej ludzkość musiała zaadaptować się do nowych warunków. W Stanach grasują bandy bezwzględnych przestępców, a porządku strzeże samozwańcza milicja. Ocalały z zagłady Ben Matheson (Tim Guinee) posiada jedno z urządzeń, które mogą przywrócić dawny porządek i wyjaśnić wiele tajemnic z przeszłości.

W tym odcinku

Rachel próbuje uratować Milesa i uciekać z chorą żoną Współplemieńca. Neville i Jason zostają zaatakowani przez brutalnych uchodźców. Charlie i Adam sprzeczają się na temat tego, co zrobić z Monroem. Legiony Współplemieńców zagrażają Willoughby, nie mają jednak zdecydowanego przywódcy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także