Revolution 2 (15)

Revolution 2 (15)

6.5/10

(Revolution 2: Dreamcatcher)

serial SF USA 2013   od 12 lat
Występują:Billy Burke, Tracy Spiridakos, Giancarlo Esposito, Zak Orth
W skrócie:Po przebudzeniu Aaron orientuje się, że przebywa w świecie, w którym jest prąd, a on ożenił się z Priscillą. Zdaje sobie sprawę, że coś tu nie gra. Tymczasem zaczynają pojawiać się znajome twarze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy mieszkańców postapokaliptycznego świata. Przed piętnastoma laty doszło do katastrofy, w wyniku której zniszczeniu uległy wszystkie źródła energii. Na Ziemi zapanował chaos, upadły rządy. Pozbawiona energii elektrycznej ludzkość musiała zaadaptować się do nowych warunków. W Stanach grasują bandy bezwzględnych przestępców, a porządku strzeże samozwańcza milicja. Ocalały z zagłady Ben Matheson (Tim Guinee) posiada jedno z urządzeń, które mogą przywrócić dawny porządek i wyjaśnić wiele tajemnic z przeszłości.

W tym odcinku

Aaron budzi się i odkrywa zaskakujące fakty. Okazuje się, że przebywa w świecie, w którym jest prąd, a on zawarł związek małżeński z Priscillą i prowadzi własną firmę. Niebawem zaczyna zdawać sobie sprawę, że coś tu nie gra. Tymczasem w jego świecie zaczynają pojawiać się znajome twarze.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)