Red Arrows: asy przestworzy (4)

Red Arrows: asy przestworzy (4)

(Inside Red Arrows)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2018   od 12 lat
W skrócie:Letni sezon pokazów lotniczych dobiega końca. Ekipa nie ma jednak szczęścia do pogody. Podczas show na lotnisku w Bournemouth dochodzi do katastrofy z udziałem jednego z najszybszych odrzutowców RAF.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Red Arrows jest elitarnym zespołem akrobacyjnym Królewskich Sił Powietrznych (RAF) Wielkiej Brytanii. Został sformowany pod koniec 1964 roku. Grupa słynie ze spektakularnych podniebnych manewrów. Jesienią 2017 roku dowództwo w zespole przejął nowy kapitan, który przygotował bardzo ambitny program na pokazy w 2018 roku. Produkcja przez 12 miesięcy przygląda się codziennej pracy pilotów, załóg naziemnych i personelu pomocniczego. Twórcy przedstawiają tajniki szkolenia oraz działania słynnej grupy, śledzą również przygotowania do serii niesamowitych występów.

W tym odcinku

Letni sezon pokazów lotniczych dobiega końca. Ekipa nie ma jednak szczęścia do pogody. Podczas show na lotnisku w Bournemouth dochodzi do katastrofy z udziałem jednego z najszybszych odrzutowców RAF. Na pilotów czekają szokujące wieści.