Ray Donovan 2 (7)

Ray Donovan 2 (7)

8.0/10

(Ray Donovan 2: Walk This Way)

serial obyczajowy USA 2014   od 16 lat
Występują:Liev Schreiber, Paula Malcomson, Eddie Marsan, Dash Mihok
Reżyseria:Liev Schreiber
W skrócie:Spotkanie rodzinne Donavanów na urodzinach Conora, wywołuje ogromne napięcia między jej członkami. Ashley znowu jest prześladowana. Chłopak kobiety żąda, by Ray zajął się tą sprawą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy Raya Donovana (Liev Schreiber), który współpracuje z celebrytami i zawodowo zajmuje się rozwiązywaniem ich wstydliwych problemów. Kolejne sprawy zleca mu kancelaria prawnicza Goodman/Drexler. W pracy pomagają mu Izraelczyk Avi (Steven Bauer) oraz powściągliwa Lena (Katherine Moenning). Mimo że Ray jest specjalistą od kłopotów, nie potrafi poukładać sobie własnego życia. Jego rodzina ma mroczne tajemnice z przeszłości, które po kolei zaczynają wychodzić na jaw i komplikować życie Donovana. Ray ma dwóch braci: Bunchy'ego (Dash Mihok), który jest alkoholikiem, i Terry'ego (Eddie Marsan), który w wyniku kontuzji na ringu cierpi na Parkinsona. Oprócz tego, po dwudziestu latach wychodzi z więzienia ich ojciec, Mickey Donovan (Jon Voight). Mężczyzna został skazany za przynależność do irlandzkiej mafii.

W tym odcinku

Spotkanie rodzinne Donavanów na urodzinach Conora, wywołuje ogromne napięcia między jej członkami. Ashley znowu jest prześladowana. Chłopak kobiety żąda, by Ray zajął się tą sprawą. Donavan dostrzega Cookiego Browna, gdy zjawia się u Bridget, z którą umówił się na kolację.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także