Ray Donovan 2 (2)

Ray Donovan 2 (2)

8.0/10

(Ray Donovan 2: Uber Ray)

serial obyczajowy USA 2014   od 16 lat
Występują:Liev Schreiber, Paula Malcomson, Eddie Marsan, Dash Mihok
Reżyseria:Michael Uppendahl
W skrócie:Ed zwołuje konferencję, na której informuje opinię publiczną, że FBI schwytało Sullivana. Reporterka Kate McPherson rozpoczyna własne śledztwo w tej sprawie. Ray sprowadza Mickeya do Los Angeles.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy Raya Donovana (Liev Schreiber), który współpracuje z celebrytami i zawodowo zajmuje się rozwiązywaniem ich wstydliwych problemów. Kolejne sprawy zleca mu kancelaria prawnicza Goodman/Drexler. W pracy pomagają mu Izraelczyk Avi (Steven Bauer) oraz powściągliwa Lena (Katherine Moenning). Mimo że Ray jest specjalistą od kłopotów, nie potrafi poukładać sobie własnego życia. Jego rodzina ma mroczne tajemnice z przeszłości, które po kolei zaczynają wychodzić na jaw i komplikować życie Donovana. Ray ma dwóch braci: Bunchy'ego (Dash Mihok), który jest alkoholikiem, i Terry'ego (Eddie Marsan), który w wyniku kontuzji na ringu cierpi na Parkinsona. Oprócz tego, po dwudziestu latach wychodzi z więzienia ich ojciec, Mickey Donovan (Jon Voight). Mężczyzna został skazany za przynależność do irlandzkiej mafii.

W tym odcinku

Ed Cochran zwołuje konferencję prasową, na której informuje opinię publiczną, że FBI schwytało Sullivana. Dociekliwa reporterka Boston Globe, Kate McPherson, rozpoczyna własne dziennikarskie śledztwo w tej sprawie. Ray sprowadza Mickeya do Los Angeles. Jednak nie może stale kontrolować ojca, dlatego wręcza łapówkę skorumpowanemu kuratorowi, by ten bacznie się przyglądał poczynaniom Mickeya.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)