Ray Donovan 2 (10)

Ray Donovan 2 (10)

8.0/10

(Ray Donovan 2: Volcheck)

serial obyczajowy USA 2014   dla dorosłych
Występują:Liev Schreiber, Paula Malcomson, Eddie Marsan, Dash Mihok
Reżyseria:Michael Uppendahl
W skrócie:Nękający Ashley Bob Lepecka powraca. Steve Knight ma przez niego problemy. Tymczasem Cochran zostaje wybrany na kierownicze stanowisko w FBI. Mickey kompletuje ekipę do udziału w napadzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy Raya Donovana (Liev Schreiber), który współpracuje z celebrytami i zawodowo zajmuje się rozwiązywaniem ich wstydliwych problemów. Kolejne sprawy zleca mu kancelaria prawnicza Goodman/Drexler. W pracy pomagają mu Izraelczyk Avi (Steven Bauer) oraz powściągliwa Lena (Katherine Moenning). Mimo że Ray jest specjalistą od kłopotów, nie potrafi poukładać sobie własnego życia. Jego rodzina ma mroczne tajemnice z przeszłości, które po kolei zaczynają wychodzić na jaw i komplikować życie Donovana. Ray ma dwóch braci: Bunchy'ego (Dash Mihok), który jest alkoholikiem, i Terry'ego (Eddie Marsan), który w wyniku kontuzji na ringu cierpi na Parkinsona. Oprócz tego, po dwudziestu latach wychodzi z więzienia ich ojciec, Mickey Donovan (Jon Voight). Mężczyzna został skazany za przynależność do irlandzkiej mafii.

W tym odcinku

Nękający Ashley Bob Lepecka powraca. Steve Knight ma przez niego problemy. Tymczasem Cochran zostaje oficjalnie wybrany na kierownicze stanowisko w FBI. Mickey kompletuje zaś ekipę chętną do udziału w napadzie rabunkowym. Przyjazd Kate do Los Angeles zapoczątkowuje serię brutalnych zdarzeń, związanych z przeszłością Raya.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także