Ranczo nadziei

Ranczo nadziei

6.0/10

(Hope Ranch)

WESTERN USA 2002   od 12 lat
Występują:Lorenzo Lamas, Bruce Boxleitner, Barry Corbin, Gail O'Grady
Reżyseria:Rex Piano
W skrócie:Emerytowany policjant J.T. Hope podejmuje się zajęć resocjalizacji dla młodocianych przestępców. Jest to trudniejsze, niż przypuszczał.
Były policjant zakłada na swoim ranczu placówkę wychowawczą dla trudnej młodzieży, której trzeba pomóc - czasem nawet wbrew jej woli. Krzepiąca rutyna na potrzeby małego ekranu.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Emerytowany policjant J.T. Hope (Bruce Boxleitner) wątpi w sens swojej dotychczasowej pracy. Przestępczość nie zmniejsza się ani trochę, a na ulicach wciąż pojawiają kolejni, coraz młodsi gangsterzy. Wreszcie Hope postanawia sam podjąć się prowadzenia programu resocjalizacji dla młodocianych przestępców. Na swoim ranczo otwiera placówkę dla młodzieży, która weszła w konflikt z prawem. Pomagają mu przyjaciele Shorty (Barry Corbin) i Colt Webb (Lorenzo Lamas). By kształtować charaktery i uczyć się uczciwej pracy, uczestnicy programu mają zajmować się hodowlą bydła. Jednak sprawowanie opieki nad młodymi kryminalistami okazuje się trudniejsze, niż T.J. przypuszczał. Prawdziwe kłopoty zaczynają się, gdy jeden z resocjalizowanych chłopców Keith (Brian Gross) spostrzega, że cielakom podaje się preparat wart fortunę na rynku narkotykowym i postanawia go wykraść.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)