Pustkowie (6/8)

Pustkowie (6/8)

(Pustina)

serial obyczajowy Czechy 2016   od 16 lat
Występują:Zuzana Stivínová, Jaroslav Dušek, Eliška Křenková, Jan Cina
Reżyseria:Ivan Zachariáš
W skrócie:Hana pragnie wiedzieć, jaką rolę w tym, co się wydarzyło, odegrał jej były mąż. Trwają przygotowania do referendum w sprawie kopalni. Balog opuszcza ośrodek dla nieletnich.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hana Sikorova (Zuzana Stivínová) jest starostą małego miasteczka położonego w północnych Czechach. Ze względu na złoża węgla kopalnego okoliczne tereny stara się wykupić duży koncern wydobywczy. Jego przedstawiciele oferują mieszkańcom hojne rekompensaty w zamian za opuszczenie majątków. W tej sytuacji Hana robi wszystko, by uchronić miejscowość przed popadnięciem w ruinę. Pewnego dnia czternastoletnia córka starosty znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Miniserial powstał dzięki współpracy Alice Nellis oraz Ivana Zachariáša, debiutującego reżysera filmowego, który zyskał już popularność jako twórca reklam. Scenariusz wyszedł spod ręki Stepána Hulika, znanego za sprawą serialu "Gorejący krzew" w reżyserii Agnieszki Holland. Główne role kreują Zuzana Stivínová (Opowieści o zwyczajnym szaleństwie), Jaroslav Dušek (Na złamanie karku), Eliška Krenková (Mężczyźni w nadziei), Leoš Noha (El Paso) oraz Jan Cina (Smradi). Producentem serialu jest HBO Europe.

W tym odcinku

Hana chce wiedzieć, co się naprawdę wydarzyło i jaką rolę odegrał w tym jej były mąż. Wie już, że Karel ukrywa przed nią swoją przeszłość, a być może także informacje na temat ich córki. Trwają przygotowania do referendum w sprawie kopalni. Balog kończy osiemnaście lat i opuszcza ośrodek dla nieletnich. Na jaw wychodzą nowe, szokujące informacje dotyczące Miszy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)