Purpurowe rzeki (2)

Purpurowe rzeki (2)

7.0/10

(Die purpurnen Flüsse)

serial kryminalny Belgia/Francja/Niemcy 2018   od 16 lat
Występują:Olivier Marchal, Erika Sainte, Lubna Azabal, Camille Santerre
Reżyseria:Ivan Fegyveres, Julius Berg, Olivier Barma
W skrócie:W kaplicy zostaje znalezione kolejne ciało. Camille kontaktuje Niémansa z siostrą pierwszej zamordowanej osoby - Jeanne. Kobieta złożyła śluby milczenia i żyje w zakonie. Delauney wpada w pułapkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Detektyw Pierre Niémans (Olivier Marchal) i jego nowa partnerka Camille Delauney (Erika Sainte) zajmują się sprawami dziwnych zbrodni, dokonanych w odległych regionach Francji. Za każdym razem morderca był szokująco brutalny. Funkcjonariusze mają do czynienia z przebiegłym przeciwnikiem, który całkowicie wykluczył z gry lokalne oddziały policji. Wraz z postępami w dochodzeniu para detektywów zaczyna poznawać nieznane epizody z historii Francji, a także zaskakujące zabobony silnie zakorzenione w lokalnym folklorze. Na podstawie bestsellerowej powieści Jeana-Christophe'a Grangé. Pisarz brał czynny udział w powstawaniu jej ekranizacji.

W tym odcinku

W kaplicy zostaje znalezione kolejne ciało. Detektywi zauważają, że obie ofiary są podobne do postaci uwiecznionych na zniszczonym fresku, który znajduje się na ścianie obiektu. Camille kontaktuje Niémansa z siostrą pierwszej zamordowanej osoby - Jeanne. Kobieta złożyła śluby milczenia i żyje w zakonie. Podczas gdy Pierre ją przesłuchuje, Delauney wpada w pułapkę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)