Pułapka (5/6)

Pułapka (5/6)

6.7/10
serial kryminalny Polska 2018   od 16 lat
Występują:Agata Kulesza, Marianna Kowalewska, Leszek Lichota, Mateusz Więcławek
Reżyseria:Łukasz Palkowski
W skrócie:Dochodzi do konfrontacji między Ewą, Olgą i Czarnym. Kobiety nie są pewne, czy mogą mu zaufać. Nie potrafią bowiem stwierdzić, po czyjej stronie stoi komisarz. Wkrótce na jaw wychodzą nowe fakty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pisarka Olga Sawicka (Agata Kulesza) zmaga się z demonami przeszłości i kryzysem twórczym. Kiedy szuka inspiracji do kolejnej powieści, trafia na telewizyjny reportaż dotyczący zaginięcia Zuzy, podopiecznej domu dziecka. Olga odwiedza placówkę, gdzie poznaje Ewę (Marianna Kowalewska). To wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która nic o sobie nie wie. Zaintrygowana sprawą Sawicka prosi o pomoc zaprzyjaźnioną policjantkę. Tak uruchamia prawdziwą lawinę wydarzeń. Autorka staje się częścią kryminalnej zagadki, przypominającej fabułę jednej z jej książek. Reżyserem serialu jest wielokrotnie nagradzany i wyróżniany Łukasz Palkowski. Ma na swoim koncie takie produkcje jak "Bogowie", "Najlepszy" czy "Belfer". Za zdjęcia odpowiada Marcin Prokop, który pracował m.in. przy "Listach do M." oraz "Mieście 44". Scenariusz stworzyli wspólnie Karolina Frankowska i Michał Godzic.

W tym odcinku

Dochodzi do konfrontacji między Ewą, Olgą i Czarnym. Kobiety nie są pewne, czy mogą mu zaufać. Nie potrafią bowiem stwierdzić, po czyjej stronie stoi komisarz. Tymczasem na jaw wychodzą nowe fakty. Sawicka dowiaduje się o istnieniu niebezpiecznego układu, którego członkowie wiele lat temu kontrolowali wszelkie wydarzenia w Warszawie. Nikt jednak nie wie, kim dokładnie były te osoby. Pisarka próbuje dotrzeć do jakichkolwiek informacji, jednocześnie zapewniając Maj ochronę. Niestety, Oldze nie udaje się uniknąć kolejnej tragedii...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także