Pszczółka Maja: Podstęp (74)

(Die Biene Maja: Doc Slick)

serial animowany Niemcy 2012   b.o.
W skrócie:Wędrowny handlarz Stefan chce zdobyć serce panny Świerszcz. Sądzi, że mogą mu w tym pomóc skrzypce, na których Filip wygrywa najpiękniejsze melodie. Postanawia zdobyć je za wszelką cenę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mała pszczółka o imieniu Maja żyje w ulu na wielkiej łące. Jest psotna, nieposłuszna i mimo zakazów często opuszcza swój dom i wyrusza na długie wyprawy. Poznaje podczas nich piękno natury i przeżywa wesołe, ale czasem również niebezpieczne przygody. Inne owady zamieszkujące łąkę szybko stają się przyjaciółmi Mai i wspólnie z nią przeżywają duże radości i małe smutki. Najwierniejszymi towarzyszami pszczółki są Gucio i Filip. Maja nieustannie dziwi się światu, a wraz z nią robią to mali widzowie. Serial jest inspirowany zbiorem opowiadań dla dzieci niemieckiego pisarza Waldemara Bonselksa z 1912 roku. Animacja nawiązuje do znanego na całym świecie serialu pod tym samym tytułem z 1975 r.

W tym odcinku

Wędrowny handlarz Stefan chce zdobyć serce pięknej panny Świerszcz. Sądzi, że mogą mu w tym pomóc skrzypce, na których Filip wygrywa najpiękniejsze melodie. Postanawia zdobyć je za wszelką cenę.

Zobacz także