Pszczółka Maja: Podarunek z wysoka (75)

(Die Biene Maja: The Gift from Above)

serial animowany Niemcy 2012   b.o.
W skrócie:Stado krów, które przebiegło przez łąkę, zostawiło przed ulem niechciany prezent. Bodzio i Benio są zachwyceni, lecz Królowa, która spodziewa się ważnego gościa, chce, by zapanował porządek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mała pszczółka o imieniu Maja żyje w ulu na wielkiej łące. Jest psotna, nieposłuszna i mimo zakazów często opuszcza swój dom i wyrusza na długie wyprawy. Poznaje podczas nich piękno natury i przeżywa wesołe, ale czasem również niebezpieczne przygody. Inne owady zamieszkujące łąkę szybko stają się przyjaciółmi Mai i wspólnie z nią przeżywają duże radości i małe smutki. Najwierniejszymi towarzyszami pszczółki są Gucio i Filip. Maja nieustannie dziwi się światu, a wraz z nią robią to mali widzowie. Serial jest inspirowany zbiorem opowiadań dla dzieci niemieckiego pisarza Waldemara Bonselksa z 1912 roku. Animacja nawiązuje do znanego na całym świecie serialu pod tym samym tytułem z 1975 r.

W tym odcinku

Stado krów, które przebiegło przez łąkę, zostawiło przed ulem niechciany prezent. Bodzio i Benio są zachwyceni, jednak Królowa, która spodziewa się ważnego gościa, chce, by wszystko wyglądało nienagannie.

Zobacz także