Pszczółka Maja: Dino zdobywa przyjaciół (23)

(Die Biene Maja: No Friends for Dino)

serial animowany Niemcy 2012   b.o.
W skrócie:Maja poznaje skorka, uzdolnionego artystycznie Dina. Owad potrafi tworzyć zachwycające rzeźby. Ma jednak jedną wadę - nie szanuje cudzej wartości. Maja postanawia zmienić jego złe nawyki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Mała pszczółka o imieniu Maja żyje w ulu na wielkiej łące. Jest psotna, nieposłuszna i mimo zakazów często opuszcza swój dom i wyrusza na długie wyprawy. Poznaje podczas nich piękno natury i przeżywa wesołe, ale czasem również niebezpieczne przygody. Inne owady zamieszkujące łąkę szybko stają się przyjaciółmi Mai i wspólnie z nią przeżywają duże radości i małe smutki. Najwierniejszymi towarzyszami pszczółki są Gucio i Filip. Maja nieustannie dziwi się światu, a wraz z nią robią to mali widzowie. Serial jest inspirowany zbiorem opowiadań dla dzieci niemieckiego pisarza Waldemara Bonselksa z 1912 roku. Animacja nawiązuje do znanego na całym świecie serialu pod tym samym tytułem z 1975 r.

W tym odcinku

Maja spotyka na swej drodze skorka, uzdolnionego artystycznie Dina. Owad potrafi zmienić wszystko w zachwycające rzeźby. Ma jednak jednak bardzo poważną wadę - nie szanuje cudzej wartości. Maja robi wszystko, by zmienić jego złe nawyki. Pomaga mu zaprzyjaźnić się z pozostałymi mieszkańcami łąki.

Zobacz także