Przypadki Cezarego P.: Wśród Indian (2)

Przypadki Cezarego P.: Wśród Indian (2)

5.4/10
serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Cezary Pazura, Joanna Orleańska, Małgorzata Rożniatowska, Piotr Zelt
Reżyseria:Maciej Ślesicki
W skrócie:Cezary postanawia ubiegać się o rolę w nowym filmie. Reżyserka nie chce jednak zaangażować przegranego aktora. Cezary P. robi wszystko, by zmieniła zdanie. Pomagają mu w tym nowo poznani sąsiedzi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Cezary P. (Cezary Pazura) to dawna ikona polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. W wyniku życiowych komplikacji traci majątek i musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam poznaje piękną Agatę (Joanna Orleańska) i jej złośliwego synka oraz dwóch miejscowych pijaczków - Bogusia i Zenka. W powrocie na szczyt Cezaremu pomaga szefowa agencji aktorskiej Irena (Małgorzata Rożniatowska), która zmusza go do przyjmowania kompromitujących ról. Głównego bohatera wspiera też agent i przyjaciel, Łukasz (Piotr Zelt). Cezary próbuje także ułożyć sobie relacje z byłą żoną Magdą (Marieta Żukowska) oraz nastoletnią córką Kingą (Kamila Kobic).

W tym odcinku

Znana reżyserka kompletuje obsadę do swojego nowego filmu. Cezary postanawia ubiegać się o rolę i spróbować wrócić na szczyt. Reżyserka nie chce jednak, by przegrany aktor zagrał w jej filmie. Cezary P. robi wszystko, by artystka zmieniła zdanie. Próbują mu w tym pomóc nowo poznani sąsiedzi - miejscowe pijaczki o złotych sercach.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)