Przygody psa Cywila (1)

Przygody psa Cywila (1)

7.1/10
serial przygodowy Polska 1970   od 12 lat
Występują:Krzysztof Litwin, Wojciech Pokora, Henryk Bąk, Elżbieta Borkowska
Reżyseria:Krzysztof Szmagier
W skrócie:W milicyjnym ośrodku tresury psów rodzą się szczenięta. Jest ich za dużo i jedno musi zostać uśpione. Sierżant Walczak chce uratować szczeniaka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sierżant Walczak (Krzysztof Litwin) zajmuje się ściganiem przestępców. Jego towarzyszem jest odważny i wierny pies Cywil. Wspólnie przeżywają wiele emocjonujących przygód. Dzielny czworonóg angażuje się w różne policyjne akcje. W jednej z nich skacze nawet ze spadochronem. W pierwszym odcinku serii Walczak ratuje Cywila przed uśpieniem.

W tym odcinku

W ośrodku zajmującym się tresurą psów na potrzeby milicji przychodzą na świat szczenięta. Jest ich za dużo i zgodnie z regułami hodowli, jeden z owczarków musi zostać uśpiony. Bezduszny służbista, porucznik Zubek (Wojciech Pokora), wydaje rozkaz uśmiercenia wybranego szczenięcia. Sierżant MO, Walczak (Krzysztof Litwin), postanawia uratować pieska i zabiera go do domu. Niedawno stracił bowiem swojego czworonożnego towarzysza, Beja. Zubek podejrzewa jednak, że jego rozkaz nie został wykonany. Walczak rozpoczyna szkolenie nowego psa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)