Przybysze (2)

Przybysze (2)

(Fremvandrerne)

serial SF Norwegia 2019   od 16 lat
Występują:Nicolai Cleve Broch, Krista Kosonen, Ágústa Eva Erlendsdóttir, Kyrre Haugen Sydness
Reżyseria:Jens Lien
W skrócie:Alfhildr dostaje od Larsa zadanie. Musi odnaleźć się w papierkowej pracy. Tymczasem on sam boryka się z problemami natury osobistej. Jego eksżona nadal ma do niego wiele pretensji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na całym świecie mają miejsce tajemnicze, niedające się racjonalnie wytłumaczyć zdarzenia. Nad wodami rozbłyska światło i zaczynają z niej wychodzić ludzie z różnych okresów historycznych. Nikt nie jest w stanie pojąć, jak to się dzieje, że ludzie z epoki kamienia łupanego czy XIX wieku pojawiają się we współczesności. Nawet sami przybysze nie pamiętają, jak do tego doszło; nie ulega jednak wątpliwości, że nie ma dla nich drogi powrotnej. Aby przystosować ludzi do tych zaskakujących okoliczności, zostaje wdrożony program integracji. Pochodząca z czasów wikingów Alfhildr (Krista Kosonen) zaczyna pracę u boku wypalonego zawodowo oficera Larsa Haalanda (Nicolai Cleve Broch). Jako zespół muszą rozwikłać zagadkę zbrodni na jednym z przybyszów z przeszłości. Podczas dochodzenia natrafiają na trop spisku, który może pomóc w wyjaśnieniu przyczyn masowej migracji ludzi z innych czasów. Serial wyreżyserowany przez docenionego norweskiego twórcę Jensa Liena.

W tym odcinku

Alfhildr dostaje od Larsa zadanie. Musi odnaleźć się w papierkowej pracy. Tymczasem on sam boryka się z problemami natury osobistej. Jego eksżona ma do niego wiele pretensji. Alfhildr spotyka niespodziewanie znajomą z przeszłości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także