Przeklęta (65)

Przeklęta (65)

6.7/10

(Mi Adorable Maldición)

telenowela Meksyk 2017   od 12 lat
Występują:Renata Notni, Pablo Lyle, Maya Mishalska, Laura Carmine
Reżyseria:Eduardo Said
W skrócie:Adwokat Dionisia uspokaja swojego klienta. Elsa dowiaduje się, że była dziewczyna jej syna mieszka u Apolonii. Pilar wykorzystuje swoją rzekomą ślepotę, żeby zbliżyć się do Rodriga.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Aurory, która dąży do spełnienia swoich marzeń, mimo przeciwności losu. W dzieciństwie została ona uznana za ucieleśnienie zła przez znachorkę Macrinę. Kobieta odbierała poród, podczas którego zmarła matka niemowlęcia. Plotki rozpowiadane wśród mieszkańców miasteczka doprowadziły do społecznego napiętnowania dziewczynki. Niewinnie oskarżoną bronił Rodrigo. Uczucie młodych ludzi rozwija się przez lata.

W tym odcinku

Adwokat Dionisia uspokaja swojego klienta i zapewnia, że pomoże mu uniknąć konsekwencji jego czynu. Elsa dowiaduje się, że była dziewczyna jej syna mieszka u Apolonii. Sądzi, że kobieta robi jej w ten sposób na złość. Pilar wykorzystuje swoją rzekomą ślepotę, żeby zbliżyć się do Rodriga. Mónica mówi Aurorze o rozwijającej się relacji między jej byłym partnerem a Nadią. Apolonia widzi w młodej Aurorze samą siebie. Boni jest smutna. Obawia się, że nowa mieszkanka domu Galiciasów stanie się obiektem zainteresowania Rafaela.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także