Przeklęta (51)

Przeklęta (51)

6.8/10

(Mi Adorable Maldición)

telenowela Meksyk 2017   od 12 lat
Występują:Renata Notni, Pablo Lyle, Maya Mishalska, Laura Carmine
Reżyseria:Eduardo Said
W skrócie:Mónica mówi Rodrigowi, że Aurora nie wyznała mu prawdy co do spotkania z Dionisiem. Chłopaka zaczynają dręczyć wątpliwości. Informuje ojca Tobíasa, że w razie potrzeby powinien zwracać się do niego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Aurory, która dąży do spełnienia swoich marzeń, mimo przeciwności losu. W dzieciństwie została ona uznana za ucieleśnienie zła przez znachorkę Macrinę. Kobieta odbierała poród, podczas którego zmarła matka niemowlęcia. Plotki rozpowiadane wśród mieszkańców miasteczka doprowadziły do społecznego napiętnowania dziewczynki. Niewinnie oskarżoną bronił Rodrigo. Uczucie młodych ludzi rozwija się przez lata.

W tym odcinku

Mónica wykorzystuje sytuację i mówi Rodrigowi, że Aurora nie wyznała mu prawdy co do swojego spotkania z Dionisiem. Chłopaka zaczynają dręczyć wątpliwości. Informuje ojca Tobíasa, że w razie potrzeby powinien on się zwracać do niego, nie do jego ukochanej. Apolonia przeprasza syna za swoje zachowanie wobec Boni i zaprasza ją na lunch. Camilo zdradza Rafaelowi, że dziewczyna nadal za nim szaleje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także