Przeklęta (50)

Przeklęta (50)

6.8/10

(Mi Adorable Maldición)

telenowela Meksyk 2017   od 12 lat
Występują:Renata Notni, Pablo Lyle, Maya Mishalska, Laura Carmine
Reżyseria:Eduardo Said
W skrócie:Dionisio przekonuje Aurorę, aby poszła z nim do miasta Mężczyzna zamierza kupić książkę dla Tobíasa. Nie chce jednak, żeby Rodrigo wiedział o ich wyprawie. Chalo i Boni spotykają się ze sobą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Aurory, która dąży do spełnienia swoich marzeń, mimo przeciwności losu. W dzieciństwie została ona uznana za ucieleśnienie zła przez znachorkę Macrinę. Kobieta odbierała poród, podczas którego zmarła matka niemowlęcia. Plotki rozpowiadane wśród mieszkańców miasteczka doprowadziły do społecznego napiętnowania dziewczynki. Niewinnie oskarżoną bronił Rodrigo. Uczucie młodych ludzi rozwija się przez lata.

W tym odcinku

Dionisio przekonuje Aurorę, aby poszła z nim do miasta Mężczyzna zamierza kupić książkę dla Tobíasa. Nie chce jednak, żeby Rodrigo wiedział o ich wyprawie. Kiedy wracają, wpadają na chłopka, który odwoził księdza i Ponciana. Dionisio usiłuje kłamać, że spotkał dziewczynę przypadkowo. Aurora wyjaśnia całą sytuację swojemu wybrankowi. Halucynogenna substancja Macriny została rozpylona w ogrodzie warzywnym. Chalo i Boni spotykają się ze sobą. Apolonia dowiaduje się o tym.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także