Przeklęta (48)

Przeklęta (48)

6.8/10

(Mi Adorable Maldición)

telenowela Meksyk 2017   od 12 lat
Występują:Renata Notni, Pablo Lyle, Maya Mishalska, Laura Carmine
Reżyseria:Eduardo Said
W skrócie:Elsa pozwala, by Jerónimo i Epifania wprowadzili się do hacjendy. Aurora stara się udowodnić, że jest niewinna, lecz kobieta jej nie wierzy. Rafael śledzi brata podczas jego spotkania z dziewczyną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Aurory, która dąży do spełnienia swoich marzeń, mimo przeciwności losu. W dzieciństwie została ona uznana za ucieleśnienie zła przez znachorkę Macrinę. Kobieta odbierała poród, podczas którego zmarła matka niemowlęcia. Plotki rozpowiadane wśród mieszkańców miasteczka doprowadziły do społecznego napiętnowania dziewczynki. Niewinnie oskarżoną bronił Rodrigo. Uczucie młodych ludzi rozwija się przez lata.

W tym odcinku

Elsa pozwala na to, aby Jerónimo i Epifania wprowadzili się razem do hacjendy. Aurora ze wszystkich sił stara się udowodnić kobiecie, że jest niewinna. Jednak w dalszym ciągu jej ona nie wierzy. Instaluje kamery w jej sypialni, aby pokazać Rodrigowi, że nie ufa jego wybrance. Rafael śledzi brata, gdy chłopak udaje się na spotkanie z dziewczyną. Jest zaskoczony, kiedy na miejscu widzi Boni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także