Przeklęta (45)

Przeklęta (45)

6.7/10

(Mi Adorable Maldición)

telenowela Meksyk 2017   od 12 lat
Występują:Renata Notni, Pablo Lyle, Maya Mishalska, Laura Carmine
Reżyseria:Eduardo Said
W skrócie:Ojciec Basilio radzi Elsie, aby pogodziła się ze związkiem Aurory i Rodriga. Kobiecie jest smutno, gdy młodzi bez zapowiedzi nie zjawiają się na kolacji. Chalo nie chce spotykać się z Boni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Aurory, która dąży do spełnienia swoich marzeń, mimo przeciwności losu. W dzieciństwie została ona uznana za ucieleśnienie zła przez znachorkę Macrinę. Kobieta odbierała poród, podczas którego zmarła matka niemowlęcia. Plotki rozpowiadane wśród mieszkańców miasteczka doprowadziły do społecznego napiętnowania dziewczynki. Niewinnie oskarżoną bronił Rodrigo. Uczucie młodych ludzi rozwija się przez lata.

W tym odcinku

Ojciec Basilio radzi Elsie, aby pogodziła się ona ze związkiem Aurory i Rodriga. Kobiecie jest smutno, gdy młodzi bez zapowiedzi nie zjawiają się na kolacji. Chalo nie chce spotykać się z Boni. Aurora udaje się na badania, których wyniki mają wyjaśnić jej złe samopoczucie. Ponciano bije się z Dionisiem. Apolonia i Elsa rozmawiają o trudnej przeszłości. Epifania jest w ciąży. Jerónimo obiecuje jej swoją pomoc przy dziecku, ale nie zamierza jej poślubić. Macrina zapewnia Mónicę, że uda jej się rozdzielić zakochanych, ponieważ intrygi spowodują, że więź między nimi osłabnie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także