Przeklęta (43)

Przeklęta (43)

6.7/10

(Mi Adorable Maldición)

telenowela Meksyk 2017   od 12 lat
Występują:Renata Notni, Pablo Lyle, Maya Mishalska, Laura Carmine
Reżyseria:Eduardo Said
W skrócie:Elsa podejrzewa Aurorę o kradzież biżuterii. Rodrigo stanowczo broni ukochanej. Dziewczyna jest bliska wyjazdu z miasta. Wybranek chce pojechać razem z nią. Wrogom Aurory nie podoba się ten pomysł.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Aurory, która dąży do spełnienia swoich marzeń, mimo przeciwności losu. W dzieciństwie została ona uznana za ucieleśnienie zła przez znachorkę Macrinę. Kobieta odbierała poród, podczas którego zmarła matka niemowlęcia. Plotki rozpowiadane wśród mieszkańców miasteczka doprowadziły do społecznego napiętnowania dziewczynki. Niewinnie oskarżoną bronił Rodrigo. Uczucie młodych ludzi rozwija się przez lata.

W tym odcinku

Elsa podejrzewa Aurorę o kradzież jej biżuterii. Rodrigo stanowczo broni ukochanej i przyznaje się do uczucia, którym ją darzy przed wszystkimi domownikami hacjendy. Dziewczyna jest bliska wyjazdu z miasta, ale Rodrigo jest gotów pojechać razem z nią. Wrogom Aurory nie podoba się ten pomysł, więc sprawiają, żeby została. Elsa daje jej szansę udowodnić, że różnice, które dzielą ją i Rodriga, nie doprowadzą do ich rozstania.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także