Przeklęta (32)

Przeklęta (32)

6.8/10

(Mi Adorable Maldición)

telenowela Meksyk 2017   od 12 lat
Występują:Renata Notni, Pablo Lyle, Maya Mishalska, Laura Carmine
Reżyseria:Eduardo Said
W skrócie:Aurora obawia się, że Elsa nie zaakceptuje związku z jej synem. Mónica cieszy się, ze Pilar wraca do próby pozbycia się rywalki. Wymyśla, że dziewczyna zamierza poślubić syna Elsy dla pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Aurory, która dąży do spełnienia swoich marzeń, mimo przeciwności losu. W dzieciństwie została ona uznana za ucieleśnienie zła przez znachorkę Macrinę. Kobieta odbierała poród, podczas którego zmarła matka niemowlęcia. Plotki rozpowiadane wśród mieszkańców miasteczka doprowadziły do społecznego napiętnowania dziewczynki. Niewinnie oskarżoną bronił Rodrigo. Uczucie młodych ludzi rozwija się przez lata.

W tym odcinku

Aurora obawia się, że Elsa nie zaakceptuje związku z jej synem. Mónica cieszy się, ze Pilar opuściła hacjendę i wraca do próby pozbycia się rywalki. Wymyśla, że dziewczyna zamierza poślubić syna Elsy dla korzyści finansowych. Aurora idzie do kościoła, gdzie spotyka się z uwagą ze strony ludzi, którzy są do niej uprzedzeni. Basilio wygłasza kazanie o miłości, która jest darem od Boga. Severo wyjeżdża z miasta na kilka dni. Elsa jest przeciwna miłosnemu wyborowi Rodriga. Aurora idzie na cmentarz. Płacze nad grobem ojca, któremu mówi o swoim nieszczęściu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także