Przeklęta (28)

Przeklęta (28)

6.8/10

(Mi Adorable Maldición)

telenowela Meksyk 2017   od 12 lat
Występują:Renata Notni, Pablo Lyle, Maya Mishalska, Laura Carmine
Reżyseria:Eduardo Said
W skrócie:Aurora ma kolejny realistyczny koszmar. Czuje, że prześladuje ją Severo. Rodrigo nie znajduje jednak nic podejrzanego w jej pokoju. Znachorka daje Xóchitl naszyjnik, który ma ją ochraniać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Aurory, która dąży do spełnienia swoich marzeń, mimo przeciwności losu. W dzieciństwie została ona uznana za ucieleśnienie zła przez znachorkę Macrinę. Kobieta odbierała poród, podczas którego zmarła matka niemowlęcia. Plotki rozpowiadane wśród mieszkańców miasteczka doprowadziły do społecznego napiętnowania dziewczynki. Niewinnie oskarżoną bronił Rodrigo. Uczucie młodych ludzi rozwija się przez lata.

W tym odcinku

Aurora ma kolejny niepokojący i realistyczny koszmar. Czuje, że prześladuje ją Severo. Rodrigo nie znajduje jednak nic podejrzanego w jej pokoju. Sprawcy wiedzą, że nikt nie uwierzy dziewczynie, gdy powie ona, że ktoś był u niej w nocy. Macrina opatruję rękę Severa, którą skaleczyła Aurora w czasie szamotaniny z mężczyzną. Dziewczyna sama nie wie, co się z nią dzieje i zgadza się na wizytę u psychologa. Znachorka daje Xóchitl naszyjnik, który ma ją ochraniać. Aurora widzi Mónicę z Rafaelem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także