Profil: Syn marnotrawny (3)

Profil: Syn marnotrawny (3)

(Profilage: Le fils prodigue)

serial kryminalny Francja 2009   od 16 lat
Występują:Odile Vuillemin, Guillaume Cramoisan, Jean-Michel Martial, Vanessa Valence
Reżyseria:Eric Summer
W skrócie:Trwa badanie przyczyn śmierci młodego prawnika, który załamał się po tym, jak zobaczył skutki pierwszej samodzielnie prowadzonej sprawy. Matthieu i Chloé udają się do specjalisty od hipnozy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Francuski serial kryminalny opowiadający o pracy w wydziale paryskiej policji, który specjalizuje się w poszukiwaniu sprawców morderstw. Do zespołu dołącza utalentowana psycholog Chloé Saint-Laurent (Odile Vuillemin), traktowana na początku z rezerwą przez funkcjonariuszy. Szybko jednak okazuje się, że ta niepozorna młoda kobieta jest znakomitym profilerem. Dzięki niezwykłej wrażliwości wnika w umysły morderców i ich ofiar. Zdolność ta sprawia, że Chloé bardzo skutecznie pomaga policji. Jej pierwsza sprawa dotyczy morderstwa dziewczyny, która została oszpecona. W tych okolicznościach Saint-Laurent poznaje swojego nowego współpracownika, komendanta Matthieu Péraca (Guillaume Cramoisan)... Odile Vuillemin, choć wcześniej wystąpiła w kilku rodzimych produkcjach, prawdziwą popularność zdobyła dopiero dzięki świetnej roli Chloé w serialu "Profil".

W tym odcinku

Przyczyny śmierci młodego prawnika - który załamał się po tym, jak zobaczył tragiczne skutki pierwszej samodzielnie prowadzonej sprawy w sądzie - nie są łatwe do wyjaśnienia. Matthieu i Chloé uciekają się do pomocy specjalisty od hipnozy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także