Profil: Bez przebaczenia (2)

Profil: Bez przebaczenia (2)

(Profilage: Sans rémission)

serial kryminalny Francja 2009   od 16 lat
Występują:Odile Vuillemin, Guillaume Cramoisan, Jean-Michel Martial, Vanessa Valence
Reżyseria:Eric Summer
W skrócie:Onkolog zostaje znaleziony martwy w szpitalu, w którym pracował. Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną zgonu było otrucie. Matthieu Pérac i Chloé Saint-Laurent rozpoczynają śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Francuski serial kryminalny opowiadający o pracy w wydziale paryskiej policji, który specjalizuje się w poszukiwaniu sprawców morderstw. Do zespołu dołącza utalentowana psycholog Chloé Saint-Laurent (Odile Vuillemin), traktowana na początku z rezerwą przez funkcjonariuszy. Szybko jednak okazuje się, że ta niepozorna młoda kobieta jest znakomitym profilerem. Dzięki niezwykłej wrażliwości wnika w umysły morderców i ich ofiar. Zdolność ta sprawia, że Chloé bardzo skutecznie pomaga policji. Jej pierwsza sprawa dotyczy morderstwa dziewczyny, która została oszpecona. W tych okolicznościach Saint-Laurent poznaje swojego nowego współpracownika, komendanta Matthieu Péraca (Guillaume Cramoisan)... Odile Vuillemin, choć wcześniej wystąpiła w kilku rodzimych produkcjach, prawdziwą popularność zdobyła dopiero dzięki świetnej roli Chloé w serialu "Profil".

W tym odcinku

Młody onkolog zostaje znaleziony martwy w szpitalu, w którym pracuje. Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną zgonu było otrucie. Matthieu Pérac i Chloé Saint-Laurent pojawiają się w szpitalu, żeby wszcząć śledztwo w sprawie morderstwa. Sprawa wyraźnie intryguje dowódcę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także