Prawo miasta (8)

Prawo miasta (8)

serial kryminalny Polska 2006   od 12 lat
Występują:Weronika Książkiewicz, Krzysztof Pieczyński, Radosław Pazura, Paweł Wilczak
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Jaga przychodzi do mieszkania Śmigła. Wspólnie postanawiają, że ukryje się w kawalerce Damiana. Ustanawia Śmigła prokurentem agencji. Jego ludzie postanawiają wyjaśnić sprawę SMS-ów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jaga Sarnecka (Weronika Książkiewicz) jest utalentowaną pięcioboistką. Właśnie przygotowuje się do igrzysk olimpijskich. Gdy dowiaduje się, że jej ojciec, Andrzej Sarnecki (Bogusław Linda), były policjant, właściciel agencji ochrony Jaga, zginął w tajemniczych okolicznościach, postanawia przeprowadzić w tej sprawie prywatne śledztwo. Przyjaciel rodziny, komisarz Bogdan (Krzysztof Pieczyński) sprawdza, czy Andrzej popełnił samobójstwo, czy został zamordowany. Własne dochodzenie prowadzi również Marek Henzel (Paweł Wilczak), policjant z wydziału spraw wewnętrznych. Zaczyna z nim współpracować Jaga. Wkrótce jednak okazuje się, że Henzel nie do końca jest z nią szczery. Dziewczyna nie wie, komu wierzyć. Pracuje w agencji, walczy o jej utrzymanie i stara się wyjaśnić tajemnicę śmierci ojca.

W tym odcinku

Jaga przychodzi do mieszkania Śmigła. Wspólnie postanawiają, że najlepiej będzie, jeśli ukryje się w kawalerce Damiana. Dziewczyna ustanawia Śmigła prokurentem agencji. Jego ludzie postanawiają wyjaśnić sprawę SMS-ów. Mają zamiar śledzić właścicieli Zony. Jaga i Śmigło odwiedzają znajomego hakera. Mężczyzna wyjaśnia im, że jest możliwe wysłanie SMS-ów przez inny telefon komórkowy. Okazuje się więc, że wiadomości znalezione w komórce Jagi zostały spreparowane. Wkrótce dziewczyna widzi, jak Bogdan rozmawia z właścicielami Zony. Zauważa, że są w dobrej komitywie. Zaczyna podejrzewać, że to oni zabili jej ojca, a Bogdan jest zdrajcą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także