Prawo miasta (6)

Prawo miasta (6)

serial kryminalny Polska 2006   od 12 lat
Występują:Weronika Książkiewicz, Krzysztof Pieczyński, Radosław Pazura, Paweł Wilczak
Reżyseria:Krzysztof Lang
W skrócie:Jaga zostaje aresztowana pod zarzutem zlecenia zabójstwa. Dowodami są SMS- y na telefonie komórkowym Krzywego. Kaczorowski przesłuchuje Pawła, który jeszcze bardziej pogrąża Jagę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Jaga Sarnecka (Weronika Książkiewicz) jest utalentowaną pięcioboistką. Właśnie przygotowuje się do igrzysk olimpijskich. Gdy dowiaduje się, że jej ojciec, Andrzej Sarnecki (Bogusław Linda), były policjant, właściciel agencji ochrony Jaga, zginął w tajemniczych okolicznościach, postanawia przeprowadzić w tej sprawie prywatne śledztwo. Przyjaciel rodziny, komisarz Bogdan (Krzysztof Pieczyński) sprawdza, czy Andrzej popełnił samobójstwo, czy został zamordowany. Własne dochodzenie prowadzi również Marek Henzel (Paweł Wilczak), policjant z wydziału spraw wewnętrznych. Zaczyna z nim współpracować Jaga. Wkrótce jednak okazuje się, że Henzel nie do końca jest z nią szczery. Dziewczyna nie wie, komu wierzyć. Pracuje w agencji, walczy o jej utrzymanie i stara się wyjaśnić tajemnicę śmierci ojca.

W tym odcinku

Jaga zostaje aresztowana pod zarzutem zlecenia zabójstwa. Policja dysponuje dowodami w postaci SMS-ów na telefonie komórkowym Krzywego. Basia i Jerzy próbują jej pomóc. Tymczasem Kaczorowski przesłuchuje Pawła, który swoimi zeznaniami jeszcze bardziej pogrąża Jagę. W areszcie odwiedza dziewczynę Marek. Widać, że ma wątpliwości co do jej niewinności, czym bardzo ją rozczarowuje. Śmigło ma własne zdanie na temat aresztowania Jagi. Sugeruje Bogdanowi, kto może ją wrabiać i dlaczego. Do celi Jagi zostaje przydzielona nowa więźniarka, Mutra, porywaczka, która chce się na niej zemścić. Wkrótce dochodzi między nimi do bijatyki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także