Prawnik (6)

Prawnik (6)

6.2/10

(Advokaten)

serial kryminalny Francja/Dania/Szwecja 2018   od 16 lat
Występują:Alexander Karim, Malin Buska, Thomas Bo Larsen, Nicolaj Kopernikus
Reżyseria:Geir Henning Hopland
W skrócie:Sara spotyka się z dawnym kolegą zmarłych rodziców. Pokazuje mu fotografię, na której ojciec stoi obok nieznajomej. Frank dowiaduje się, że Said odrzucił pracę w Bostonie, by walczyć o syna.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Frank Nordling (Alexander Karim) jest młodym prawnikiem. Jego życie zmienia się, gdy poznaje prawdę na temat śmierci swoich rodziców. Będąc dzieckiem, wraz z siostrą Sarą (Malin Buska), widział, jak zginęli w wyniku eksplozji samochodu. Pewnego dnia Frank dowiaduje się, że za śmierć rodziców odpowiada jeden z bossów przestępczego podziemia w Kopenhadze, Thomas Waldman (Thomas Bo Larsen). Od tej chwili jego głównym celem jest zemsta. Postanawia przeniknąć do organizacji Waldmana i stać się jego osobistym prawnikiem.

W tym odcinku

Sara spotyka się z dawnym kolegą zmarłych rodziców. Pokazuje mu fotografię, na której ojciec stoi obok nieznajomej. Okazuje się, że kobieta to była żona Waldmana, Blanka. Frank dowiaduje się, że Said odrzucił pracę w Bostonie, by walczyć o opiekę nad synem. Sara prosi szefa o zgodę na zbadanie magazynu, w którym znajdują się narkotyki Waldmana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także