Prawnik (5)

Prawnik (5)

6.2/10

(Advokaten)

serial kryminalny Francja/Dania/Szwecja 2018   od 16 lat
Występują:Alexander Karim, Malin Buska, Thomas Bo Larsen, Nicolaj Kopernikus
Reżyseria:Geir Henning Hopland
W skrócie:Frank udaje się do rezydencji Waldmana w poszukiwaniu zemsty. Spotyka tam córkę przestępcy, Therese. Przez chwilę rozważa zastrzelenie kobiety, by w ten sposób odegrać się na wrogu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Frank Nordling (Alexander Karim) jest młodym prawnikiem. Jego życie zmienia się, gdy poznaje prawdę na temat śmierci swoich rodziców. Będąc dzieckiem, wraz z siostrą Sarą (Malin Buska), widział, jak zginęli w wyniku eksplozji samochodu. Pewnego dnia Frank dowiaduje się, że za śmierć rodziców odpowiada jeden z bossów przestępczego podziemia w Kopenhadze, Thomas Waldman (Thomas Bo Larsen). Od tej chwili jego głównym celem jest zemsta. Postanawia przeniknąć do organizacji Waldmana i stać się jego osobistym prawnikiem.

W tym odcinku

Frank udaje się do rezydencji Waldmana w poszukiwaniu zemsty. Spotyka tam córkę przestępcy, Therese. Przez chwilę rozważa zastrzelenie kobiety, by w ten sposób odegrać się na wrogu. Sara poluje na Markosa. Odnajduje na portalu społecznościowym jego zdjęcie z Therese. Markos obiecał Therese, że wytropi jej zaginioną matkę. Sara wykorzystuje ich spotkanie, aby aresztować parę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także