Prawnik (4)

Prawnik (4)

6.2/10

(Advokaten)

serial kryminalny Francja/Dania/Szwecja 2018   od 16 lat
Występują:Alexander Karim, Malin Buska, Thomas Bo Larsen, Nicolaj Kopernikus
Reżyseria:Geir Henning Hopland
W skrócie:Frank szykuje się do rozprawy Martina Kodresa. Brian zdradza adwokatowi, że ma telefon Bogdana. Znajdują się na nim dowody dotyczące transakcji narkotykowej, w której uczestniczył Waldman.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Frank Nordling (Alexander Karim) jest młodym prawnikiem. Jego życie zmienia się, gdy poznaje prawdę na temat śmierci swoich rodziców. Będąc dzieckiem, wraz z siostrą Sarą (Malin Buska), widział, jak zginęli w wyniku eksplozji samochodu. Pewnego dnia Frank dowiaduje się, że za śmierć rodziców odpowiada jeden z bossów przestępczego podziemia w Kopenhadze, Thomas Waldman (Thomas Bo Larsen). Od tej chwili jego głównym celem jest zemsta. Postanawia przeniknąć do organizacji Waldmana i stać się jego osobistym prawnikiem.

W tym odcinku

Frank przygotowuje się do rozprawy Martina Kodresa. W tym czasie Brian zdradza adwokatowi, że ma telefon Bogdana. Znajdują się na nim dowody dotyczące transakcji narkotykowej, w której uczestniczył Waldman. Frank dowiaduje się, że Brian jest w niebezpieczeństwie. Sara jedzie do niego z synkiem Liamem, aby odzyskać telefon. Mężczyzna jednak ucieka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)