Prawnik (3)

Prawnik (3)

6.2/10

(Advokaten)

serial kryminalny Francja/Dania/Szwecja 2018   od 16 lat
Występują:Alexander Karim, Malin Buska, Thomas Bo Larsen, Nicolaj Kopernikus
Reżyseria:Geir Henning Hopland
W skrócie:Frank wykorzystuje znajomość z Bogdanem, by zbliżyć się do Waldmana. Brian prosi go o pomoc. Sara ukrywa się przed Waldmanem, który poznał jej tożsamość. Mieszkanie kochanki Franka zostaje podpalone.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Frank Nordling (Alexander Karim) jest młodym prawnikiem. Jego życie zmienia się, gdy poznaje prawdę na temat śmierci swoich rodziców. Będąc dzieckiem, wraz z siostrą Sarą (Malin Buska), widział, jak zginęli w wyniku eksplozji samochodu. Pewnego dnia Frank dowiaduje się, że za śmierć rodziców odpowiada jeden z bossów przestępczego podziemia w Kopenhadze, Thomas Waldman (Thomas Bo Larsen). Od tej chwili jego głównym celem jest zemsta. Postanawia przeniknąć do organizacji Waldmana i stać się jego osobistym prawnikiem.

W tym odcinku

Frank chce wykorzystać znajomość z Bogdanem, by zbliżyć się do Waldmana. Niespodziewanie Brian prosi go o pomoc. Prawnik stawia mu jeden warunek - Brian ma zeznać przeciwko Bogdanowi. Sara ukrywa się przed Waldmanem, który poznał jej tożsamość. Tymczasem mieszkanie prokurator Patricii Staaf, kochanki Franka, zostaje podpalone. Zmartwiony mężczyzna uświadamia sobie, jak bardzo ją kocha.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)