Prawdziwi supermani: Ludzie roboty (8)

(Stan Lee's Superhumans: Robo Men)

serial dokumentalny USA 2010
W skrócie:Tom Cameron potrafi powalić na ziemię każdego, nawet go nie dotykając. Marokańczyk Salim Haini jest w stanie zjeść wszystko, m.in. świeczki, trociny, gwoździe i gazety. Ron White posiada superumysł.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Amerykański scenarzysta i rysownik komiksowy Stan Lee poszukuje ludzi o nadnaturalnych zdolnościach. W każdym z odcinków wysyła swojego pomocnika Daniela Browninga-Smitha na spotkania z czterema osobami, które zostają poddane naukowym testom i próbom weryfikującym ich rzeczywiste możliwości. Wśród bohaterów serii są między innymi ludzie, którzy przekonują o swojej odporności na porażenia prądem elektrycznym i próbują udowodnić, że potrafi latać.

W tym odcinku

Tom Cameron z Chicago potrafi powalić na ziemię każdego. Najbardziej zaskakujące w tym wyczynie jest to, że nawet nie dotyka swojego przeciwnika. Marokańczyk Salim Haini nazywany jest "człowiekiem, który je wszystko". Widzowie będą świadkami, jak pochłania świeczki, trociny, gwoździe, gazety i wiele innych przedmiotów. Greg Poe z Florydy twierdzi, że wytrzyma przeciążenie o sile 12 g, mimo że piloci latający na myśliwcach trenują z maksymalnym przeciążeniem 9 g. Ron White, mieszkaniec Teksasu, posiada superumysł, który pracuje z wydajnością najlepszego komputera. Dzięki niemu potrafi zapamiętać i odtworzyć najbardziej skomplikowane ciągi informacji.