Prawdziwe uczucie (113)

Prawdziwe uczucie (113)

(Amores verdaderos)

telenowela Meksyk 2012   od 12 lat
Występują:Erika Buenfil, Eduardo Yánez, Eiza González, Sebastián Rulli
Reżyseria:Salvador Garcini, Ricardo de la Parra
W skrócie:Nelson oznajmia Victorii, że miał poczucie winy z powodu niewierności, lecz nie sądził że ona również go zdradzała. Kobieta zapewnia, że między nią i Arriagą do niczego nie doszło.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historia miłości Victorii Balvanery (Erika Buenfil), właścicielki olbrzymich obszarów i agencji reklamowej, oraz Jose Angela (Eduardo Yańez), zarządcy majątku Victorii i jej prywatnego ochroniarza. Zaradna bizneswomen tkwi w nieudanym małżeństwie z Nelsonem Brizzą (Guillermo Capetillo), który poślubił ją wyłącznie dla pieniędzy, a teraz ją zdradza. Mają córkę Nicole (Eiza Gonzalez), która cierpi na anoreksję i bulimię, jest kapryśna i zarozumiała, nie szanuje nikogo oprócz ukochanego dziadka Anibala (Enrique Rocha) - ojca Victorii i Adriany. Jose Angel rozpacza po śmierci żony Cristiny, która była nieślubnym dzieckiem dumnego Anibala. Mężczyzna wychowuje córkę Lilianę, która naprawdę jest dzieckiem Adriany Balvanery (Natalia Esperon). Nicole poniża dziewczynę, choć nie wie, że są spokrewnione. Sytuację między Nicole i Lilianą dodatkowo zaostrzają uczucia kobiet do jednego mężczyzny Francisca, prywatnego ochroniarza Nicole. "Prawdziwe uczucie" to kolejny telewizyjny hit Televisy meksykańskiej spółki medialnej.

W tym odcinku

Salsero żałuje swoich błędów z przeszłości i nie chce stracić przez nie Beatriz. Nelson oznajmia Victorii, że miał poczucie winy z powodu swojej niewierności, lecz nie sądził że ona również go zdradzała. Kobieta zapewnia, że między nią i Arriagą do niczego nie doszło. Liliana przeżywa pogrzeb Cristiny. Nelson mówi córce, że Victoria go nie kocha, gdyż ma kochanka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)