Pożeracze czasu (2-ost.)

Pożeracze czasu (2-ost.)

(The Langoliers)

HORROR USA 1995   od 12 lat
Występują:Patricia Wettig, Mark Lindsay Chapman, Bronson Pinchot, Dean Stockwell
Reżyseria:Tom Holland
W skrócie:Podróżni postanawiają odbyć lot tę samą trasą, którą lecieli wcześniej. Jeden z nich doprowadza do tragedii. Okazuje się, że tylko on może zatrzymać bieg wydarzeń, ponieważ wie o... pożeraczach czasu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Z Los Angeles do Bostonu wyrusza samolot rejsowy. Wkrótce po starcie część pasażerów samolotu zasypia, a kiedy się budzi na pokładzie nie ma nikogo z obsługi. Po załodze i części pasażerów zostały jedynie zegarki, peruki, portfele i protezy. Na szczęście wśród pozostałych podróżnych jest pilot, który leciał na pogrzeb swojej byłej żony. Zaniepokojony i zdezorientowany niezwykłą sytuacją, usiłuje nawiązać kontakt z wieżą kontrolną, ale wszystkie częstotliwości radiowe milczą - nie nadaje też żadna komercyjna stacja radiowa. Grupka pasażerów postanawia wylądować na lotnisku w Bangkor i ustalić, co się stało. Jednak nie jest to takie proste... Film jest ekranizacją powieści Stephena Kinga.

Podróżni postanawiają odbyć lot tę samą trasą, którą lecieli wcześniej. Jeden z nich doprowadza do tragedii. Okazuje się, że tylko on może zatrzymać bieg wydarzeń, ponieważ wie o Langolierach, pożeraczach czasu. Niewidoma dziewczynka przekazuje mu telepatycznie, jak ma postępować, a reszta pasażerów przygotowuje się do odlotu. Gdy samolot zbliża się po raz drugi do zorzy polarnej, wszyscy uświadamiają sobie, że wcześniej spali i to uratowało ich w trakcie podróży w czasie. Jeśli chcą bezpiecznie wrócić do domu, jedna osoba będzie musiała pozostać przytomna, by kontrolować sytuację na pokładzie...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)