Powiedz TAK! (9)

Powiedz TAK! (9)

7.3/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Katarzyna Zawadzka, Mikołaj Roznerski, Maria Pakulnis, Cezary Pazura
Reżyseria:Robert Wichrowski, Patrick Yoka
W skrócie:Basia dzwoni w środku nocy do Michała. Oskar jest rozczarowany córką. Zofia znów cieszy się popularnością. Spotyka się z bratem w jego kancelarii, aby porozmawiać o Basi. Oboje martwią się o nią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Życiowe wzloty i upadki warszawskich trzydziestolatków. Czworo przyjaciół: Basia, Wiktor, Justyna i Bartek planują zrobić karierę w branży ślubnej. Prym wiedzie Basia (Katarzyna Zawadzka), która marzy o wielkiej miłości. Zgodnie z życzeniem ojca (Cezary Pazura) kobieta miała zostać prawniczką, ale życie napisało dla niej inny scenariusz. Okazuje się, że niepoprawna romantyczka sprawdza się jako organizatorka ślubów i weselnych uroczystości.

W tym odcinku

Basia dzwoni w środku nocy do Michała. Oskar jest rozczarowany córką. Zofia znów cieszy się popularnością. Spotyka się ze swoim bratem w jego kancelarii, aby porozmawiać o Basi. Oboje martwią się o nią. Basia idzie z Justyną do ginekologa. Beata oferuje Wiktorowi pomoc w promocji zespołu. Brzozowski w zamian proponuje jej seks. Dziewczyna nie zamierza skorzystać z oferty. Później Wiktor przeprasza ją za swoje zachowanie. Justyna wpada do Basi, ale zastaje tylko Wiktora. Zachwyca ją grana przez niego muzyka. Później Basia zastaje w swoim łóżku śpiącą Justynę. Tymczasem Bartek nie daje za wygraną. Na weselu córki Tadeusz prosi do tańca organizatorkę imprezy. Dochodzi do dwuznacznej sytuacji, w wyniku której Basia uderza go w twarz. Wybucha skandal, po którym Oskar robi Basi awanturę. Poruszony jej wersją wydarzeń, staje w obronie dobrego imienia córki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)