Posłańcy (9)

Posłańcy (9)

(The Messengers: Death Becomes Her)

serial SF USA 2015   od 12 lat
Występują:Diogo Morgado, Shantel VanSanten, JD Pardo, Joel Courtney
W skrócie:Mężczyzna twierdzi, że jeden z Posłańców znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. Wkrótce wychodzi na jaw, że rysunki Amy przepowiadają nadejście kogoś, kto może odmieniać przeznaczenie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Na Ziemi rozbija się tajemniczy obiekt. Świadkiem zdarzenia jest doktor Vera Ivanov (Shantel VanSanten). W wyniku zderzenia powstaje impuls elektromagnetyczny, który prawdopodobnie doprowadza do śmierci pięciu osób, w tym kobiety. Nieznajomi sobie ludzie zostają połączeni dziwną więzią. Wkrótce pojawia się tajemniczy mężczyzna, zwany Człowiekiem (Diogo Morgado), który proponuje Verze, że przywróci jej syna, jeśli ona spełni nie do końca moralną przysługę. Tymczasem kilkoro wybrańców, połączonych biblijną przepowiednią, odkrywa, że zyskali nowe moce i otrzymali ważne zadanie. Mają zapobiec apokalipsie.

W tym odcinku

Mężczyzna twierdzi, że jeden z Posłańców znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie. Twierdzi również, że nie wszyscy w grupie zachowują się lojalnie. Wkrótce wychodzi na jaw, że rysunki Amy przepowiadają nadejście kogoś, kto może odmieniać przeznaczenie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także